Świat ze szkła

Oferta

Lustro na wymiar Warszawa

Lustra do pokoju o standardowych wymiarach często nie wystarczają i nie spełniają swojej roli w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Niekiedy musimy dopasować produkt do mebli, do wysokości ściany bądź innych parametrów, które sprawiają, że tradycyjne produkty dostępne w sklepach nam nie wystarczą. Przychodzimy z pomocą! Wykonujemy lustra na zamówienie Warszawa, oferując kompleksową usługę dopasowaną do Państwa potrzeb, na którą składają się pomiary, projekt i montaż.

Lustra łazienkowe, do przedpokoju oraz inne produkty

Lustra na wymiar Warszawa są doskonałym sposobem na rozświetlenie czy powiększenie przestrzeni. Dają one szeroki wachlarz możliwości, poprzez naklejenie ich na całą wysokość ściany, jak i na meble, na kamień, na płytki oraz inne popularne materiały wykończeniowe. Lustra łazienkowe na wymiar to popularne rozwiązanie wśród wszystkich właścicieli mieszkań i domów, którzy stawiają na indywidualne rozwiązania i stylowe wykończenia wnętrz. W końcu okolica umywalki nie jest jedynym miejscem, w którym doskonale się prezentują.

Lustra do przedpokoju na wymiar pozwalają dopasować je do każdej, nawet nie wymiarowej powierzchni. To dzięki nim można stworzyć niezapomniane dekoracje, jak i wielkoformatowe tafle, w których będziemy mogli zobaczyć całą sylwetkę. Częstym problemem jest także dopasowanie lustra na fronty mebli – w tym przypadku zamówienie ich według projektu jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Lustra mogą pojawić się nawet na ścianie oraz na suficie, tworząc niesamowitą iluzję we wnętrzu.

Kompleksowy projekt lustra

Wykonujemy kompleksowy projekt i montaż lustra, który przebiega zazwyczaj w poniższych etapach:

Pomiar – Przygotowując lustro na front mebli lub inne na wymiar, sprawdzamy nie tylko wielkość, ale również kształt, który w sposób niezamierzony bardzo często odbiega od prostokąta. Sprawdzamy także nierówności boków. Mierzymy też dodatkowe otwory na kontakty, wyłączniki i mocowania. Wykonujemy usługę na terenie Warszawy i okolic.

Projekt – W fazie projektu lustra nanosimy wymagane luzy montażowe, wycięcia i otworowania przeznaczone do mocowania elementów dodatkowych (lamp, grzejników, szafek, wieszaków). O ile montaż taki jest możliwy, musimy stworzyć wrażenie, że przedmioty te są mocowane na lustrze, podczas gdy naprawdę z reguły nie dotykają nawet jego powierzchni (poza lekkimi kinkietami i wyłącznikami elektrycznymi). W fazie projektu ustalamy sposób obróbki poszczególnych krawędzi tafli.

Montaż – Gotowe produkty montujemy w sposób wcześniej uzgodniony z Klientem. Najczęściej stosowanymi technikami montażu są:

  • wklejenie – najpopularniejszy sposób montażu – przedmioty montowane we wnęce, front zlicowany z powierzchnią ściany, szerokość szczeliny dylatacyjnej zbliżona do szerokości fugi, nie mniejsza niż 1 mm, szczelina dylatacyjna po wyschnięciu kleju spoinowana wypełniaczem elastycznym;
  • naklejenie – gotowe produkty przyklejone bezpośrednio do ściany lub innego nośnika, np. frontów meblowych etc.;
  • przykręcenie – instalacja na haczykach, śrubach ozdobnych i dystansach.

Lustra z montażem Warszawa – usługi dodatkowe

Na życzenie odbiorcy dodatkowo wykonujemy:

  • zabezpieczenie folią – szczególnie polecane w przypadku modeli przykręcanych, gdzie kilka punktów mocowania słabo zabezpiecza przed rozsypaniem się lustra w przypadku stłuczenia;
  • podgrzewanie lustra – przyklejenie folii grzewczej, tworzącej strefy wolne od kondensacji pary wodnej (mat grzewczych nie można przycinać na dowolny wymiar, możemy stosować jedynie gotowe produkty oraz łączyć je w sekcje).

Zachęcamy do zamówienia lustra na fronty meblowe, do łazienki, do przedpokoju czy do innego celu na wymiar, dzięki którym każda przestrzeń stanie się funkcjonalna i jednocześnie piękna. Lustra z montażem Warszawa wykonujemy zawsze terminowo, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.

OK