Świat ze szkła

Oferta

Balustrady szklane

Balustrady szklane Warszawa - kompleksowa realizacja.

Balustrady szklane obecnie są często stosowane jako element wykończenia domu. Są konstrukcją nadającą elegancji i nowoczesności wnętrzu lub też elewacji budynku. Barierki szklane w połączeniu z wykończeniem drewnianym czy też kamiennym mają oryginalny charakter, stając się jednocześnie elementem zabezpieczającym niejednokrotnie przed upadkiem z wysokości. To dzięki nim wnętrza sprawiają wrażenie jaśniejszych i bardziej przestronnych. Barierki szklane wykonywane przez „Świat ze Szkła” są połączeniem szkła wysokiej jakości odpornego na uderzenia i lat doświadczenia, gwarantując tym samym trwałość i piękno całej konstrukcji.

Szyby na barierki najlepszej jakości

Szkło laminowane jest powszechnie wykorzystywane w architekturze i w budownictwie. To najbezpieczniejsze szkło mające postać dwóch tafli sklejonych folią w wysokiej temperaturze pod wysokim ciśnieniem, które jest stosowane do wykonywania balustrad szklanych, zabezpieczania tarasów, balkonów czy dachów. Ten materiał jest bardziej dźwiękoszczelny w porównaniu ze szkłem monolitycznym tej samej grubości. Co ważne, barierki szklane w przypadku pęknięcia, dzięki związanej ze szkłem folią, w przypadku pęknięcia, związana z nim folia zabezpiecza powierzchnię przed rozsypaniem się na ostre kawałki, tym samym minimalizując ryzyko zranienia. Szkło laminowane, z którego wykonujemy balustrady szklane, jest również materiałem ograniczającym przenikanie promieniowania UV, które jest szkodliwe dla ludzi oraz dla zwierząt. Dzieje się tak dzięki folii, która dzięki specjalnym dodatkom staje się doskonałą barierą przeciw słońcu.

Wykonujemy szklane balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne z:

  • szkła hartowanego laminowanego ESG VSG o grubości od 8,76 mm (oznaczenie 44.2 – dla wypełnień szklanych balustrad o konstrukcji stalowej lub drewnianej) do 25,52 mm (oznaczenie 1212.4 – dla balustrad szklanych samonośnych mocowanych punktowo).

Poręcze do balustrady ze szkła:

  • drewniane,
  • metalowe,
  • brak poręczy.

Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne szklane Warszawa

Wewnętrzne balustrady szklane zachwycają swoim wyglądem, doskonale wpasowując się zarówno do przestrzeni domowej jak i biurowej. Są one jednym z najbardziej estetycznych rozwiązań architektonicznych, które są dostępne już na wyciągnięcie ręki. Balustrady szklane samonośne doskonale zabezpieczają schody i mogą przybierać różnorodne formy, w zależności od naszych oczekiwań. Zewnętrzne balustrady szklane stanowią natomiast świetną ozdobę tarasu czy balkonu, a nawet wysokich okien znajdujących się na dużej wysokości. Oczywiście konstrukcja, rodzaj montażu oraz zastosowanej szyby na barierki będą determinowały ich ostateczny wygląd. Balustrady samonośne szklane to jeden z najpopularniejszych modeli, który jest wykonany w taki sposób, by wyglądał jak jedna tafla szkła. Poszczególne elementy są mocowane na rotulach ze stali nierdzewnej. Balustrady samonośne szklane często pozostawia się bez poręczy, by sprawiały wrażenie lekkich, prawie niewidocznych w przestrzeni. Inną możliwością są balustrady ze szkła liniowe, które są mocowane za pomocą specjalnych listew dolnych. Tak naprawdę oba systemy są bezpieczne i doskonale wyglądają we wnętrzu, a cała różnica polega na wyborze innych okuć. Balustrady szklane najczęściej mocujemy doczołowo do stropu lub schodów, właśnie w sposób punktowy lub liniowy.

Balustrada szklana samonośna oraz inne jej typy wykonane na zamówienie mogą być przez nas realizowane od początkowego projektu, aż po montaż. Cena będzie różniła się zawsze w zależności od parametrów, dlatego ustalamy ją indywidualnie.

Wykonujemy balustrady szklane:

  • samonośne szklane mocowane punktowo,
  • ze szkła liniowe mocowane za pomocą listew dolnych.

Rodzaje szkła stosowanego w barierkach szklanych:

Balustrada szklana - szkła przezroczyste:

  • ESG Float,
  • ESG OptiWhite.

Barierka szklana - szkła półprzezroczyste:

  • ESG VSG z foliami matującymi przepuszczającymi światło – zaparowanej szyby (Cool White).

Szklane barierki - szkła nieprzezroczyste:

  • ESG VSG z folią nieprzepuszczającą światła – czarną (Absolute Black), białą (Polar WhIte) lub czerwoną (Deep Red).

 

Wybrane opinie klientów o naszych balustradach szklanych Warszawa:

To co wyróżnia swiatzeszkla.pl to wyjątkowa jakość. Remontowaliśmy biuro dla zagranicznego klienta w Warszawie, który wymagał absolutnie najwyższej jakości i szybkiej realizacji zamówienia. Odwiedziłem salon firmy na Bartyckiej 26 w Warszawie, ustaliliśmy szczegóły, przyjechała ekipa i zmierzyła miejsce, gdzie będą balustrady szklane. Po krótkim czasie zamówienie zostało skompletowane i w pełni zrealizowane. Mój klient był bardzo zadowolony przedewszystkim jakością a także szybką realizacją. 
Robert, Warszawa - Mokotów

Bardzo bogata oferta, miła obsługa klienta, konkurencyjne ceny - dla mnie absolutna czołówka jeśli chodzi o balustrady szklane Warszawa.
Józef, Warszawa - Wola

Jeżeli chcecie unowocześnić swoje biuro, wejście po schodach albo nawet balkon - zainwestujcie w balustrady szklane Warszawa. Długo zastanawiałem się czym wykończyć balkon. Stwierdziłem, że zainwestuję w balustrady, które są bezpieczne i do tego świetnie wyglądają. Efekt był świetny! Na tyle mi się to spodobało, że postanowiłem zlecić montaż balustrad szklanych w moim biurze w Warszawie. Efekt okazał się jeszcze lepszy. Biuro stało się nowoczesne, stylowe. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję ekipie montażowej za tak sprawny montaż balustrad!
Krzysztof, Warszawa - Praga Północ

 

Balustrady ze szkła dla wymagających

Na indywidualne życzenie wykonujemy również szkło laminowane z płótnem, zadrukowane w technologii UV, czy też piaskowane w ozdobne wzory. Takie szyby na barierki nadadzą jeszcze bardziej oryginalnego wyglądu całej konstrukcji. W naszej ofercie znajduje się również szkło gięte laminowane, z którego na specjalne zamówienie możemy wykonać balustrady ze szkła giętego. Nie należy obawiać się o ich trwałość, gdyż są one zawsze hartowane i bezpieczne.

„Świat ze Szkła” oferuje Państwu szeroką ofertę balustrad szklanych, które ze względu na wymagane cechy użytkowe, powinny być wybierane nie tylko pod kątem estetyki. Chętnie pomożemy w wyborze konstrukcji, która będzie wspaniałą ozdobą wnętrza lub elewacji domu, gwarantują fachową poradę i doradztwo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie bądź poprzez formularz dostępny na naszej stronie.

Nasi klienci najczęściej znajdują nas po wpisaniu w Google: balustrady szklane Warszawa, balustrady ze szkła Warszawa, balustrady szkło Warszawa, szklane balustrady Warszawa, balustrady szkło hartowane, balustrady szklane na zamówienie -  Warszawa, barierki ze szkła, balustrady ze szkła, szkło na balustrady, balustrady całoszklane, nowoczesne balustrady szklane, szklane balustrady

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK