Świat ze szkła

O nas

F.H.U. Tomasz Szelągowski, jest firmą istniejącą na rynku od 2000 roku. W roku 2007 poszerzyliśmy profil swojej działalności o zabudowy szklane. Działamy na obszarze całej Polski, nasze główne siedziby to Warszawa i Zakopane.

Jesteśmy niewielką firmą kierującą swoją ofertę w stronę klientów indywidualnych, jak również małych klientów instytucjonalnych. Zajmujemy się doradztwem, projektami i montażem wyrobów produkowanych ze szkła hartowanego, klejonego oraz pomiarami i montażem luster. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę od koncepcji wstępnej i doradztwa, poprzez projekt i wytworzenie wyrobu po montaż końcowy. Zatrudniamy młody ale doświadczony zespół ludzi, którzy w pracy zawodowej łączą osobistą pasję, kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty. Oferujemy indywidualne podejście do każdej realizacji i każdego projektu, bowiem każdy klient ma inne oczekiwania, każde wnętrze jest inne - a szkło jest tym materiałem, który pozwoli nie tylko zachować, ale również uwypuklić indywidualny charakter każdego wnętrza oraz jego użytkownika. Gwarantujemy pełne oddanie każdej realizowanej inwestycji. Firma nasza na pierwszym miejscu stawia sobie za cel zadowolenie klienta.

Stawiając na jakość naszych wyrobów, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami okuć do szkla. W zakresie obróbki szkła posilkujemy się zapleczem technilogicznym najnowocześniejszych zakładów w Polsce, dysponujących parkiem maszyn CNC. Świat ze szkła, to nowatorskie spojrzenie na wykorzystanie szkła do wykończenia, wyposażenia i wystroju wnętrz oraz elewacji budynków to nowy wymiar przestrzeni w Twoim domu, mieszkaniu, biurze.

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK