Świat ze szkła

Oferta

Oferta

Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości wyroby bazujące na szkle. Proponujemy balustrady, kabiny prysznicowe, blaty i panele, drzwi, schody i podłogi oraz zabudowy szklane. Przygotowujemy konstrukcje na indywidualne życzenie Klientów. Jesteśmy w stanie przygotować kabiny szklane, jak i lustro na wymiar. Powstają dzięki temu wyjątkowe rozwiązania, dostosowane do potrzeb Klienta oraz warunków lokalowych pomieszczenia.

Naszą ofertę można sprawdzić podczas wizyty osobistej w jednym z naszych oddziałów – w Warszawie bądź w Zakopanem. Umożliwiamy także przejrzenie propozycji oraz przykładowych realizacji na naszej stronie internetowej. Zamieszczamy fotografie wnętrz, w których istotnym elementem są nasze produkty, zarówno balustrady, czy panele, jak i kompletne zabudowy szklane.

Systematycznie rozbudowujemy asortyment wprowadzając do niego ciekawe propozycje rozwiązań, wykorzystując umiejętnie nowoczesne technologie i tradycyjne rzemiosło. Przy projektowaniu poszczególnych elementów stosujemy się do współczesnych trendów wzornictwa.

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK