Świat ze szkła

Oferta

Zabudowy szklane

Zabudowy całoszklane to nowoczesne, niepowtarzalne wykończenie wnętrza, spotykane najczęściej w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Ostatnimi czasy stały się one rozwiązaniem architektonicznym coraz częściej i chętniej stosowanym również w inwestycjach prywatnych. Tego typu ścianki szklane pozwalają na zastosowanie dużych przeszkleń, które będą nie tylko wytrzymałe, ale odmienią każde wnętrze.

Można za ich pomocą odgrodzić wejście i hol, wydzielić dodatkowe pomieszczenie, ograniczyć przestrzeń w biurze czy dodać lekkie rozdzielenie między salonem i jadalnią. Ściany szklane zupełnie zmieniają odbiór przestrzeni, wprowadzając więcej światła i nowoczesności bez potrzeby tworzenia skomplikowanych aranżacji. Zabudowy szklane na wymiar są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Można z nich wykonać nawet prysznice na zamówienie, niewielkie witryny czy inne elementy, które zupełnie zmienią odbiór wnętrza

Przeszklenia - trend w nowoczesnych biurach i domach

Współczesne budownictwo, a w szczególności rosnące oczekiwania użytkowników, wymagają nietypowych rozwiązań architektonicznych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy możliwość skorzystania z szerokiego wachlarzu możliwości jakie stwarza szkło. Ze względu na specyfikę wykonania i montażu zabudów szklanych, możemy przewidzieć je zarówno na etapie projektu wnętrza jak i już w gotowych przestrzeniach, które potrzebują zmian. Zabudowy szklane są w końcu nie tylko piękne, ale również wytrzymałe, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Poza wykonaniem i montażem zabudowy ze szkła Warszawa, pomożemy również w wyborze najlepszego rozwiązania, które wpasuje się w przestrzeń domu czy biura. Zabudowy całoszklane są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać wrażenie nowoczesności, nieograniczonego przepływu światła i otwartości przestrzeni.

Zabudowy szklane Warszawa dopasowane do twoich potrzeb

W zależności od wysokości zabudowy szklanej oraz intensywności jej użytkowania, najczęściej stosujemy szkło hartowane ESG Float 8, 10 i 12 mm oraz laminowane ESG VSG 55.4.

Dla szczególnie wymagających klientów wykonujemy realizacje za szkła odbarwionego ESG OptiWhite. Materiał, z którego wykonujemy ścianki szklane, jest odporny na uszkodzenia, zarysowania i rozbicie, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z przestrzeni. Tego rodzaju zabudowy ze szkła mogą być również wykonane w wersji podwójnie bezpiecznej – wtedy między nimi stosuje się folię, by w razie niespodziewanego wypadku, kawałki szkła na niej pozostały.

Wykonujemy również szklane zabudowy z innych nietypowych rodzajów szkła:

  • ESG VSG 44.4 z nadrukiem UV (maksymalny wymiar niepodzielonej tafli szkła wynosi 1250 x 2500 mm),
  • ESG VSG z foliami matującymi przepuszczającymi światło – zaparowana szyba (Cool White),
  • ESG VSG z folią nieprzepuszczającą światła – czarną (Absolute Black), białą (Polar White), czy czerwoną (Deep Red),
  • ESG VSG Lodowego 444.8 (szkło to nie jest zaliczane do grupy szkła budowlanego),
  • ESG VSG Priva Lite (Magic Glass) – szkło o zmiennej przepuszczalności światła zależnej od polaryzującego napięcia sterującego.

Okucia w zabudowie szklanej

Do montażu naszych zabudów ze szkła używamy okuć markowych producentów istniejących na polskim rynku od wielu lat. Mają one ogromny wpływ na końcowy efekt całej zabudowy, dlatego warto przyjrzeć się bliżej rodzajowi montażu:

  • punktowy – dyskretny i elegancki, nie narzucający linii w pomieszczeniu. Okucia w kolorach aluminium anoda, stal nierdzewna satyna i poler (dostępny również RAL).
  • liniowy – o wysokości listew od 20 do 100 mm. Listwy 20 mm są delikatnym, nie rzucającym się w oczy dodatkiem do dużych tafli szkła. Wyższe listwy montażowe - 40, 50, 80 mm są z kolei bardziej widoczne, jednak staramy się również, by pozostawały one w harmonii z pozostałymi elementami wykończenia wnętrza. Listwy są również praktycznym zabezpieczeniem dolnej krawędzi tafli szkła w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach.

Wykonujemy i montujemy zabudowy szklane w Warszawie i w okolicach

Potrzebują Państwo pomocy w doborze rodzaju szkła, wielkości i rodzaju zabudowy czy okuć? Swoim doświadczeniem staramy się pomóc na każdym etapie realizacji zamówienia, w zależności od projektu wnętrza czy indywidualnych preferencji i istniejącego stanu faktycznego. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas lub zadzwoń.

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK