Świat ze szkła

Oferta

Lustra specjalne

Uwielbiasz lustra, które nie służą wyłącznie do przeglądania się, ale potrafią powiększyć optycznie przestrzeń, doświetlić ją i sprawić, że nabierze zupełnie nowego wyrazu? W naszej ofercie znajdziesz lustra specjalne zupełnie nowej jakości, które wywołają u ciebie i bliskich ci osób zdumienie oraz zachwyt. Czy w lustrze można oglądać telewizję? Czy w jednej chwili możesz patrzeć na swoje odbicie, a w innej oglądać przechodzące przez nie promienie słońca? Zobacz jakie produkty nowej generacji możesz u nas zamówić na wymiar!

Lustro chromowe Pilkington Mirropane Chrome ™

Lustro specjalne Pilkington Mirrorpane Chrome ™ to wysokorefleksyjne szkło powlekane, zaprojektowane tak, by mogło służyć jako nowoczesne lustro. Stanowi ono doskonały element dekoracyjny we wnętrzach – a można go użyć nawet w miejscach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa ze względu na możliwość hartowania.

To lustro specjalne dzięki powłoce odpornej na wilgoć, olśniewa wspaniałym wyglądem wszędzie tam, gdzie tradycyjne produkty z warstwą srebrna osiągnęły już swój limit. Lustro hartowane Pilkington Mirropane Chrome ™ jest dostępne w trzech wersjach:

  • Pilkington MIrropane Chrome ™ – szkło powlekane przeznaczone na lustro;
  • Pilkington MIrropane Chrome Plus ™ – mniej przezierny od podstawowej wersji, idealne do miejsc, w którym podstawowym wymogiem jest nieprzepuszczalność światła;
  • Pilkington MIrropane Chrome Spy ™ – niezakłócony widok z jednej strony, gdy z drugiej produkt wygląda jak zwykle lustro – lustro jednostronne.

Lustra weneckie SGG MIRASTAR ™

Lustra specjalne na wymiar umożliwiają stworzenie niesamowitego efektu w twojej łazience, w salonie czy w przestrzeniach komercyjnych. Produkt można przykładowo wykorzystać w formie szklanego parawanu nawannowego lub wielkoformatowego lustra w przedpokoju, które zachwyca swoimi możliwościami.

Lustro hartowane weneckie jest szkłem typu float pokrytym powłoką lustrzaną z czystego chromu znajdującego się w azotynie krzemu. Dzięki temu nie jest wrażliwe na działanie pary wodnej, nie koroduje i sprawdzi się nawet w przypadku specjalnych obciążeń. Lustro specjalne weneckie zachowuje się jak lustro bądź jest zupełnie przezroczyste niczym szyba, wpuszczając do wnętrza światło. Marzysz o możliwości kreowania przestrzeni w nowy sposób? Szkło SGG MIRASTAR ™ jest produktem dla ciebie.

Lustro specjalne weneckie jest dostępne w wymiarach:

  • grubość: 3, 4, 5, 6, 8 10 mm,
  • szerokość – 6000 mm,
  • szerokość – 3210 mm.

Lustra na wyświetlacz (magic mirror) Pilkington MirroView ™

Lustra specjalne na zamówienie mogą również pełnić rolę telewizora! Nowa generacja produktów z powłoką niemetaliczną to bezbarwne szkło float, które zostało pokryte wysokorefleksyjną powłoką umożliwiającą ukrywanie nawet kilku wyświetlaczy. Lustro na zamówienie z ekranem na pozór wygląda jak tradycyjny produkt, jednak po włączeniu, szklana powierzchnia zamienia się w ekran. Pilkington MirrorView ™ jest wspaniałym pomysłem na urozmaicenie aranżacji twojej łazienki lub salonu, dając możliwość ukrycia telewizora za lustrzaną taflą. Lustro specjalne dyskretnie wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza, stając się idealnym rozwiązaniem szczególnie w przestrzeniach komercyjnych.

Lustro z ekranem jest dostępne w wersji:

  • Pilkington MIrroView ™,
  • Pilkington MIrroView ™ 50/50 do miejsc o dużym natężeniu światła.

Dostępne rozmiary:

  • grubość 3 lub 6 mm.

Spośród szerokiej oferty luster na zamówienie służymy pomocą w doborze najlepszych produktów, które staną się doskonałą ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza.

 
Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK