Świat ze szkła

Oferta

Lutro chromowe Pilkington Mirropane™ Chrome

Czujesz, że Twoje lustro z warstwą srebra osiągnęło już swój limit? Szukasz produktu, który będzie stanowiło nie tylko element dekoracyjny wnętrz, ale dzięki możliwości laminowania oraz hartowania zastosujesz go w miejscach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa? Lustro chromowe Pilkington Mirropane™ Chrome zostało stworzone dla Ciebie! Wysokorefleksyjne szkło powlekane jest przeznaczone do wykorzystania we wszystkich lustrach! Jakie są jednak jego największe zalety?

Lustra chromowe do Twojego domu marzeń

Bezpieczne lustro Pilkington Mirropane™ Chrome stanowi uniwersalne wyposażenie wielu pomieszczeń, otwierając przed nami drogę do nowego myślenia o projektowaniu przestrzeni. Dzięki swojej odporności na korozję, sprawdzi się w trudnych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak łazienka, ścianka kabiny prysznicowej aż po nowoczesne centra odnowy biologicznej, SPA, kryte pływalnie, a nawet statki wycieczkowe!

W przeciwieństwie do zwykłych luster, lustro chromowe Pilkington Mirropane™ Chrome jest przetwarzalne – hartowane i laminowane - jest wymarzonym rozwiązaniem do miejsc o wyższych standardach bezpieczeństwa. Można je również stosować jako szkło w konstrukcjach punktowego mocowania.

Nie są to jednak wszystkie zalety lustra chromowego! Pilkington Mirropane™ Chrome odmieni każde wnętrze na zawsze. Dzięki możliwości piaskowania, można stworzyć na nim dowolne wzory graficzne, umieścić logotyp lub dowolny tekst, przyciągając klientów niesamowitą ozdobą do twojej firmy. Możliwość gięcia tego bezpiecznego lustra daje pole popisu projektantom, którzy dopasują je do każdej niezwykłej aranżacji wnętrz. Pilkington Mirropane™ Chrome charakteryzuje się także niską przepuszczalnością światła, dlatego bez problemu można je łączyć z dodatkowym podświetleniem.

Parametry techniczne Pilkington Mirropane™ Chrome

Pilkington Mirropane™ Chrome jest dostępny w grubościach 4-8 mm oraz jako laminowane szkło bezpieczne 6-18 mm. Ponadto można je zamówić w kilku wersjach, które charakteryzują się odmiennymi parametrami:

  • Pilkington Mirropane™ Chrome 4-8 mm – przepuszczalność światła 2%, odbicie światła 62/52-54%, odporny na korozję, może być hartowany, laminowany i gięty;
  • Pilkington Mirropane™ Chrome Plus – przepuszczalność światła 0,1%, odbicie światła 62/54%, lepsze parametry optyczne, niższa przepuszczalność światła, pozostałe cechy jak wersja standardowa;
  • Pilkington Mirropane™ Chrome Spy – przepuszczalność światła 8%, odbicie światła 48/8% – lustro jednostronne, które umożliwia niezakłócony widok z jednej strony, podczas gdy z drugiej wygląda jak lustro, wysokorefleksyjne, odporne na korozję, może być hartowane, laminowane, gięte.

Pragną Państwo mieć chromowe lustro nowej generacji, które zmieni odbiór każdego wnętrza? Zapraszamy do kontaktu! Wykonamy lustro chromowe na dowolny wymiar, które zaskoczy cię swoją estetyką i funkcjonalnością.

 
Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK