Świat ze szkła

Oferta

Lustro weneckie SGG MIRASTAR

Każdy z nas wie, że lustro to ważny element wystroju wnętrz, który pełni funkcje praktyczne oraz estetyczne. Tworzy cieplejsze wnętrza, powiększa optycznie przestrzenie, poprawiając odbiór wielu pomieszczeń. Lustro weneckie SGG MIRASTAR oferuje niezwykły efekt lustra, którego wygląd jest zależny od panujących warunków oświetleniowych. Chcesz zobaczyć swoje odbicie, a może drugą część wnętrza? Lustra weneckie będą zachowywały się jak lustro lub wręcz odwrotnie – będą zupełnie przezroczyste, przepuszczając światło. Jesteś gotowy na niezwykłe możliwości tworzenia przestrzeni, jakie daje szkło weneckie?

Drzwi szklane z efektem lustra weneckiego i inne niesamowite możliwości

SGG MIRASTAR to typ szkła float SSG PLANICLEAR, które charakteryzuje wysoką jakością, idealną do luksusowych przestrzeni. Ścianki szklane weneckie są pokryte powłoką z czystego chromu, który znajduje się w azotynie krzemu. Dzięki temu możemy zastosować go nawet w pomieszczeniach wilgotnych, mając pewność, że nie skoroduje, będąc odpornym na działanie pary wodnej czy nawet agresywnych środków czystości.

Ten innowacyjny produkt jest stosowany m.in. jako szklane parawany prysznicowe, które pozostaną piękne i trwałe na długie lata. Lustro na wymiar SGG MIRASTAR może być także poddawane obróbce, uzyskując w procesie szkło bezpieczne. Szklane parawany nawannowe i inne produkty wykonane z tego produktu nie poddadzą się nawet specjalnym obciążeniom!

Lustro SSG MIRASTAR dostępne na zamówienie jest pokryte powłoką TIMELESS, która powstaje przez magnetronowe nanoszenie warstwy tlenków metali. Dzięki temu procesowi jest niezwykle trwałe i nie traci swoich właściwości.

SSG MIRASTAR w Twoim domu i w firmie

Lustro SSG MIRASAR otwiera przed każdym wiele możliwości zastosowań we wnętrzach oraz na zewnątrz. Można je wykorzystać jako:

  • drzwi szklane weneckie,
  • szklane parawany i kabiny prysznicowe,
  • ścianki i inne elementy oddzielające przestrzeń,
  • lustro na wymiar,
  • panel ścienny,
  • ozdoba fasady,
  • element mebli.

Wykonamy każde lustro czy ściankę działową ze szkła SSG MIRASTAR na wymiar! Dzięki temu będą mieć Państwo pewność, że każdy produkt będzie zindywidualizowany i dopasowany do własnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

 
Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK