Świat ze szkła

Oferta

Lustra na wyświetlacz

Czy lustro może stać się jednocześnie cyfrowym ekranem, na którym w każdym momencie możemy obejrzeć wiadomości, ulubiony film czy reportaż sportowy? Przedstawiamy nową generację produktów, jakim jest lustro z telewizją. Z pozoru wygląda ono jak zwyczajna tafla z naszym odbiciem, a w rzeczywistości jest za nim umieszczona matryca, zamieniająca się w wyświetlacz. Ten nowy trend może znaleźć się w twoim domu czy w twojej firmie, zaskakując wszystkich, którzy nie mieli do tej pory do czynienia z nową generacją luster z wyświetlaczem.

Lustro smart do twojego domu i biura

Lustro z telewizją to bezbarwne szkło float, które zostało pokryte wysokorefleksyjną lustrzaną powłoką, która umożliwia budowanie przestrzeni, w której ukryjemy monitory. Na pierwszy rzut oka widzimy tradycyjne lustro, które w rzeczywistości skrywa matrycę. Po jej włączeniu szklana powierzchnia w całości lub jej fragment zamienia się w ekran. Lustro multimedialne po wyłączeniu znowu wygląda jak jednolita lustrzana powłoka, która idealnie komponuje się z resztą wystroju wnętrza.

Ekran w lustrze smart o podwyższonej trwałości

Pilkington MirroView posiada pirolityczną powłokę, która podwyższa jego trwałość, gwarantując nam wieloletnią eksploatację w każdych warunkach. Obawiacie się rozbicia tego niesamowitego szkła? Lustro z telewizją może być wykonane w wersji hartowanej, a nawet laminowanej, eliminując ryzyko potłuczenia się na nieregularne kawałki.

Lustro hartowane z telewizją jest dostępne w dwóch wersjach:

  • Pilkington MirroView – do słabo oświetlonych wnętrz,
  • Pilkington MirroView 50/50 – do pomieszczeń od dużym natężenie światła.

Szkło float, z którego wykonuje się multimedialne lustra jest dostępne:

  • w wersji 3,2 mm – hartowane, laminowane (tylko Pilkington MirroView)
  • w wersji 6 mm – hartowane, laminowane.

Zobacz pełną ofertę specjalnych luster na zamówienie

Lustra do cyfrowych wyświetlaczy w twoim domu

Nie wiesz gdzie powiesić lustro z ekranem? W łazience! Lustro łazienkowe z telewizją to możliwość oglądania dokładnie tego co lubisz np. w czasie brania długiej i relaksującej kąpieli. Po wyłączeniu będzie ono wyglądało ja tradycyjna tafla, w której możemy bez problemu zadbać o codzienny wygląd i higienę. Lustro multimedialne jest ponadto dostępne w dużych wymiarach, dzięki czemu ukryjesz nie jeden, a nawet kilka wyświetlaczy za jedną powłoką!

Inteligentne lustro - zastosowanie

Tego rodzaju rozwiązania sprawdzą się nietylko w domach prywatnych. Inteligentne lustra będą również doskonałym gadżetem we wnętrzach komercyjnych:

  • w przebieralniach,
  • w salonach urody,
  • w hotelach,
  • w restauracjach,
  • oraz w innych.

Chcesz mieć w domu lustro z telewizją, która pozostaje ukryta do momentu jej włączenia? Skontaktuj się z nami! Wykonamy lustro smart na dowolny wymiar, zmieniając twoje otoczenie nie do poznania.

 
Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK