Świat ze szkła

Oferta

Lustra gotowe

W szerokiej gamie wyrobów oferowanych przez naszą firmę znajdują się gotowe lustra renomowanych producentów, takich jak Spectum i Dubiel Vitrum.

Lustra gotowe Spectum

Marka Spectum jest przeznaczona dla osób, które przywiązują szczególną wagę do otaczających ich przedmiotów. Zróżnicowana linia wzornicza i stylistyka tych luster pozwoli zaspokoić indywidualne, wyrafinowane gusta klientów.

Oferujemy następujące kolekcje marki Spectum:

  • Modern – linia produktów nowoczesnych, eleganckich, zaawansowanych technologicznie.
  • Classic – lustra wykonane według tradycyjnego wzornictwa, w oparciu a najnowsze techniki przetwarzania szkła.
  • Universe – niepowtarzalny design inspirowany kosmosem, jego tajemnicami i niezmierzonością.

Wyroby z logo tego producenta są lustrami, łączącymi wyjątkową funkcjonalność, estetykę i jakość wykonania. Są one wykonane z selekcjonowanych i unikalnych materiałów.

Lustra gotowe Dubiel Vitrum

Są produktami dobrej jakości, starannie wykonanymi, dostępnymi za rozsądną cenę. Szeroki asortyment liczący ponad 100 produktów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.

 

  • lustra z oświetlaniem – szeroka gama produktów, obejmująca nowoczesne lustra z podświetleniem LED, lustra podświetlone żarówkami halogenowymi lub świetlówką kompaktową po lustra oświetlone tradycyjnymi kinkietami
  • lustra w ramach – tradycyjny, jak i nowoczesny sposób spojrzenia na ramę, produkty zarówno praktyczne, jak i w nowoczesnych półramach
  • lustra z nadrukiem – seria luster zdobionych, z zastosowaniem nowoczesnej technologii druku UV bezpośrednio na szkle
  • lustra bez oświetlenia – kolekcja luster z nowatorskim spojrzeniem na funkcję ozdobną ramy – brzegi luster są zdobione piaskowaniem, fazowaniem lub wykonane ze szkła
  • lustra do samodzielnego montażu – seryjnie produkowane, ekonomiczny sposób na lustro w łazience lub pokoju, lustra do wklejania (szlif płaski), lub naklejenia (fazowane)

Firma nasza nie posiada własnej ekspozycji luster. Gotowe produkty wysyłamy do klienta bezpośrednio z magazynu producenta, ubezpieczoną przesyłką kurierską. Oferujemy również możliwość wykonania produktów katalogowych w nietypowym, indywidualnym rozmiarze.

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK