Świat ze szkła

Oferta

Lustro na wymiar Warszawa

Lustra do pokoju o standardowych wymiarach często nie wystarczają i nie spełniają swojej roli w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Niekiedy musimy dopasować produkt do mebli, do wysokości ściany bądź innych parametrów, które sprawiają, że tradycyjne produkty dostępne w sklepach nam nie wystarczą. Przychodzimy z pomocą! Wykonujemy lustra na zamówienie Warszawa, oferując kompleksową usługę dopasowaną do Państwa potrzeb, na którą składają się pomiary, projekt i montaż.

Lustra łazienkowe, do przedpokoju, podświetlane LED, w ramie oraz inne produkty

Lustra na wymiar Warszawa są doskonałym sposobem na rozświetlenie czy powiększenie przestrzeni. Dają one szeroki wachlarz możliwości, poprzez naklejenie ich na całą wysokość ściany, jak i na meble, na kamień, na płytki oraz inne popularne materiały wykończeniowe. Lustra łazienkowe na wymiar to popularne rozwiązanie wśród wszystkich właścicieli mieszkań i domów, którzy stawiają na indywidualne rozwiązania i stylowe wykończenia wnętrz. W końcu okolica umywalki nie jest jedynym miejscem, w którym doskonale się prezentują.

Lustra do przedpokoju na wymiar pozwalają dopasować je do każdej, nawet nie wymiarowej powierzchni. To dzięki nim można stworzyć niezapomniane dekoracje, jak i wielkoformatowe tafle, w których będziemy mogli zobaczyć całą sylwetkę. Częstym problemem jest także dopasowanie lustra na fronty mebli – w tym przypadku zamówienie ich według projektu jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Lustra mogą pojawić się nawet na ścianie oraz na suficie, tworząc niesamowitą iluzję we wnętrzu.

Kompleksowy projekt: lustra na zamówienie – Warszawa

Wykonujemy kompleksowy projekt i montaż lustra, który przebiega zazwyczaj w poniższych etapach:

Pomiar – Przygotowując lustro na front mebli lub inne na wymiar, sprawdzamy nie tylko wielkość, ale również kształt, który w sposób niezamierzony bardzo często odbiega od prostokąta. Sprawdzamy także nierówności boków. Mierzymy też dodatkowe otwory na kontakty, wyłączniki i mocowania. Wykonujemy lustra na wymiar na terenie Warszawy i okolic.

Projekt – W fazie projektu lustra na zamówienie nanosimy wymagane luzy montażowe, wycięcia i otworowania przeznaczone do mocowania elementów dodatkowych (lamp, grzejników, szafek, wieszaków). O ile montaż taki jest możliwy, musimy stworzyć wrażenie, że przedmioty te są mocowane na lustrze, podczas gdy naprawdę z reguły nie dotykają nawet jego powierzchni (poza lekkimi kinkietami i wyłącznikami elektrycznymi). W fazie projektu ustalamy sposób obróbki poszczególnych krawędzi tafli. Duże powierzchnie ścian, przeznaczone do obłlożenia lustrami, dzielimy na w fazie projektu na możliwe do wykoni i transpotru tafle szkła.

Montaż – Gotowe produkty montujemy w sposób wcześniej uzgodniony z Klientem. Najczęściej stosowanymi technikami montażu są:

  • wklejenie – najpopularniejszy o najbezpieczniejszy sposób montażu – przedmioty montowane we wnęce, front zlicowany z powierzchnią ściany, szerokość szczeliny dylatacyjnej zbliżona do szerokości fugi, nie mniejsza niż 1 mm, szczelina dylatacyjna po wyschnięciu kleju spoinowana wypełniaczem elastycznym;
  • naklejenie – gotowe produkty przyklejone bezpośrednio do ściany lub innego nośnika, np. frontów meblowych etc.;
  • przykręcenie – instalacja na haczykach, śrubach ozdobnych i dystansach. Ten sposób mocowani jest najczęsciej stosowany do montażu luster małych rozmiarów.   

Lustra z montażem Warszawa – usługi dodatkowe

Na życzenie odbiorcy dodatkowo wykonujemy:

  • zabezpieczenie folią – szczególnie polecane w przypadku modeli przykręcanych, gdzie kilka punktów mocowania słabo zabezpiecza przed rozsypaniem się lustra w przypadku stłuczenia;
  • podgrzewanie lustra – przyklejenie folii grzewczej, tworzącej strefy wolne od kondensacji pary wodnej (mat grzewczych nie można przycinać na dowolny wymiar, możemy stosować jedynie gotowe produkty oraz łączyć je w sekcje).

Zachęcamy do zamówienia lustra na fronty meblowe, do łazienki, do przedpokoju czy do innego celu na wymiar, dzięki którym każda przestrzeń stanie się funkcjonalna i jednocześnie piękna. Lustra z montażem Warszawa wykonujemy zawsze terminowo, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK