Świat ze szkła

Realizacje: Kabiny prysznicowe

Szklane drzwi do prysznica na wymiar

Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu szklanych kabin prysznicowych na wymiar. W naszych realizacjach m. in.: adaptowaliśmy skośne pomieszczenie strychowe realizując kabiny przestrzenne 3D, wykonywaliśmy formatki szklane o skomplikowanych kształtach z wykorzystaniem centrum obróbczego CNC. 

Panele szklane do łazienki pod prysznic

Kładziemy nacisk na funkcjonalność – starając się zapewnić jak największą szczelność oferowanych kabin prysznicowych ze szkła. Wykorzystujemy zaawansowane techniki impregnacji szkła przed osadzaniem się osadów wapiennych na naszych wyrobach. Zapewniamy szeroki wachlarz okuć do szkła współpracując z szeroką gamą, sprawdzonych dystrybutorów. Posiadamy szerokie możliwości zdobienia szkła, oferując piaskowanie wzorów, lakierowanie i nadruk UV. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty drzwi szklanych do kabiny prysznicowej.

Kabiny prysznicowe szklane na wymiar

Szklane drzwi prysznicowe pasują do dowolnego wystroju łazienki, a przy tym są bardzo funkcjonalne. Każdy element może być dostosowany do nietypowego układu wnętrza, wystroju lub indywidualnych oczekiwań klienta. Drzwi przesuwne szklane do kabiny prysznicowej, panel prysznicowy czy zabudowa wanny - wszytskie projekty wykonamy z należytą starannością i z najwyżej jakości produktów. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami szklanej zabudowy prysznica i wanny:

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK