Świat ze szkła

Oferta

Balustrady szklane na balkon

Szkło w formie balustrady to nowoczesne rozwiązanie, które wciąż należy do głównych trendów w projektowaniu wnętrz. Estetyka współczesnych aranżacji bywa na tyle wymagająca, że jedynie balustrady szklane na schody są w stanie jej sprostać. W końcu to dzięki nim uzyskujemy lekką konstrukcję, która jednocześnie dba o bezpieczeństwo oraz podkreśla urządzone ze smakiem pomieszczenia. Balustrady wewnętrzne są doskonałym pomysłem na podkreślenie minimalistycznego designu naszych pomieszczeń i ich doświetlenie.

Balustrady balkonowe szklane to świetne rozwiązanie, które podkreśli wspaniały wygląd nowoczesnego, a nawet klasycznego budynku. Są one idealne zarówno do budynków prywatnych, jak i komercyjnych. Balustrady szklane zewnętrzne są już nie tylko domeną wnętrz domów, ale również balkonów czy tarasów, stając się eleganckim wykończeniem, które doskonale dba o bezpieczeństwo domowników.

Balustrada balkonowa szklana

Balustrada szklana na balkon może ozdobić balkony zarówno w domach prywatnych, jak i w budownictwie wielorodzinnym czy w twojej firmie. Tego rodzaju rozwiązania są bezpieczne, designerskie i zwracają uwagę swoją prostotą ukazującą minimalizm w najlepszej formie. Balustrady balkonowe szklane podnoszą nawet rangę posesji i sprawiają, że elewacja staje się bardziej widoczna. Dzięki nim możemy nadać lekkości budynkowi, który stanie się automatycznie smuklejszy wizualnie. Balustrada balkonowa szklana ma także wpływ na wnętrza – dzięki niej promienie słoneczne będą bez problemów przenikały do pomieszczeń.

Bezpieczne i trwałe balustrady balkonowe ze szkłem

Barierki szklane zewnętrzne są trwałe i bezpieczne. Hartowane, laminowane i wzmocnione folią szkło będzie odporne na uderzenia, a w razie wypadku nie rozbije się na ostre kawałki. Nasze balustrady szklane na balkon są również odporne na zmienne warunki atmosferyczne i nie wymagają żmudnej konserwacji. Mogą stać się doskonałą przegrodą zabezpieczającą przestrzeń balkonu bądź tarasu. Balustrada szklana na balkon w połączeniu z drewnem może nawet ocieplić wizerunek elewacji.

Wykonujemy balustrady balkonowe szklane na zamówienie, których cena będzie wahała się w zależności od trudności projektu oraz wybranych okuć, czy szkła. Oferujemy również montaż, dbając o to, by cała konstrukcja była bezpieczna i wytrzymała.

Do wykonywania balustrad szklanych na balkon wykorzystujemy:

  • szkło hartowane laminowane ESG VSG o grubości od 8,76 mm (oznaczenie 44.2 – dla wypełnień szklanych balustrad o konstrukcji drewnianej bądź stalowej) do 25,52 mm (oznaczenie 1212.4 – dla balustrad szklanych samonośnych mocowanych punktowo).

Balustrada szklana na balkon może mieć poręcz wykonaną z:

  • metalu,
  • drewna,
  • brak poręczy.

Bezpieczne i piękne szkło na balustrady szklane na balkon

Dzięki mnogości rozwiązań możemy stworzyć twój wymarzony projekt balustrady ze szkła na balkon. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj mocowania, okuć, szyby i dopasować detale, które nie tylko będą pasowały do estetyki budynku, ale nadadzą mu zupełnie nowego wyrazu. Balustrady szklane na balkon mogą być przedłużeniem balustrad wewnętrznych, które dają niezrównane wrażenie lekkości i nowoczesności w każdym pomieszczeniu. Nie wiesz, jaki styl będzie najlepiej pasował do twojej posesji? Zobacz wykonane przez nas balustrady szklane balkonowe bądź poszukaj inspiracji na portalach wnętrzarskich.

Rodzaje szkła stosowanego do wykonania balustrad szklanych na balkon:

Szkła przezroczyste:

  • ESG Float,
  • ESG OptiWhite.

Szkła półprzezroczyste:

  • ESG VSG z foliami matującymi przepuszczającymi światło – zaparowanej szyby (Cool White).

Szkła nieprzezroczyste:

  • ESG VSG z folią nieprzepuszczającą światła – czarną (Absolute Black), białą (Polar White), bądź czerwoną (Deep Red).

„Świat ze Szkła” oferuje wykonanie na zamówienie różnorodnych balustrad szklanych, które znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zachęcamy do kontaktu – z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj szkła, jego mocowań i doradzimy odnośnie całego projektu. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Umów się z naszym doradcą w celu
dokonania darmowej wyceny, zadzwoń:

 

czynne
pn - pt:
8:00 - 16:00

 

Napisz
do nas:
Odszukaj
nas na:

OK